Figyelem, archív tartalom! Az itt szereplő információk a megjelenés idején pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
« Vissza az aktuális oldalra

savaria történelmi karnevál 2017
2017. augusztus
savaria történelmi karnevál 2017
2017. augusztus

Be happy

zumbabemutató

Be happy
Műfaj:tánc, előadás
Helyszín:Karneváli civil korzó - Szent Márton utca
Időpont:2017. augusztus 25. (péntek) 15:15
Időtartam: 1 óra
További időpontok: 2017. augusztus 26. (szombat) 10:00

A csoport, már körülbelül 4 éve egy társaságot alkot. Korábban a Zoom-barátok Egyesülethez tartoztak, de idén úgy gondolták a maguk útját járják. Lukács Melinda zumba instruktorral egy új formációt alkotnak, mely a nevét a mindig vidám társaságról kapta, azaz BE HAPPY. Tagjaik fiatalok, idősebbek és mind-mind szeretnek táncolni, mozogni és jókat együtt vidulni. A zumba oktató átmenetileg Solymosi Barbara, hisz Melinda anyai örömöknek nézett elébe és így a háttérmunkát végzi a csoportnak. A zumba szerelmesei Nádasdon és Csákánydoroszlóban találkozhatnak a lányokkal és ott akár csatlakozhatnak is hozzájuk.